Bu iğrençliğin adresi Bebek sahili!

İstanbul'un Bebek sahilinde çekilen görüntüler mide bulandırdı. Gündüz vakti aleni bir şekilde cinsel ilişkiye girilmesi ve çıplak vaziyette bankta yatan bir erkeğin görüntüleri büyük tepki çekti

Bu iğrençliğin adresi Bebek sahili!

CiddiGazete- Parklardaki, bahçelerdeki, alışveriş merkezlerindeki, toplu taşıma araçlarındaki, sokaklardaki ve caddelerdeki iğrenç görüntülere bir yenisi daha eklendi.

Gündüz vakti aleni bir şekilde herkesin yürüyüş yolu olarak kullandığı, balık tuttuğu ve yüzdüğü Bebek sahilinde bir çift, çevredekilere aldırış etmeden cinsel ilişkiye girdi.

Görüntüleri, bir vatandaş araç içinden çektip sosyal medyada paylaştı. Taciz, tecavüz, hırsızlık ve uyuşturucu işinden sonra toplumsal çürümüşlükte gelinen son nokta, duyarlı insanları ayağa kaldırdı.

Bir diğer paylaşım da yine aynı bölgeden oldu. Vatandaşların yoğun olarak kullandığı sahilde, erkek bir şahsın bankta çırılçıplak yatarak güneşlenmesi ve uzuvlarıyla oynaması tepkiyle karşılandı.

İSTANBUL VALİLİĞİ'NDEN AÇIKLAMA

İstanbul Valiliği, Bebek sahilindeki iğrenç görüntülerle ilgili açıklama yaptı. Valilikten yapılan açıklamada şöyle denildi: "30 Mayıs 2022 Pazartesi günü Beşiktaş ilçemiz Bebek sahilinde Ö.K ve C.M.T.'nin halka açık alanda alenen hayasızca harekette bulundukları tespit edilmiştir. Güvenlik güçlerimizce yakalanan şahıslar hakkında 'Hayasızca Hareket' suçundan adli soruşturma başlatılmıştır. Yapılan incelemede, şüpheli Ö.K.'nın aralarında 'Uyuşturucu kullanmak, çocuk istismarı, görevli memura mukavemet' gibi suçlardan 11, şüpheli C.M.T.'nın ise 'Hayasızca Hareket, Kasten Yaralama' suçlarından 8 kaydı bulunduğu anlaşılmıştır."

ADLİYEYE SEVK EDİLDİLER

Öte yandan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı da görüntülerin ardından soruşturma başlattı. Gözaltına alınan iki şüpheli, emniyetteki işlemlerin ardından İstanbul Adalet Sarayı'na sevk edildi. Şüphelilerin savcılıktaki sorgusu devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2022, 11:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
alejandro
alejandro - 1 ay Önce

deport these wankers asap!

İsviçreli
İsviçreli - 1 ay Önce

Arkadaşlar lütfen herkes sakin olsun hedef 2023 Avrupa bizi kıskanıyor Amerika aç �ngiltere bitti dünya ülkesi olacağız bakın Bunlar hepsi kanıtı işte

Bezdim
Bezdim - 1 ay Önce

Bu ne rezalet ya orda kimsede müdahale etmiyor. Trende el ele tutuşan çifte ahlak bekçiligi yapanlar nerde