Cenazede Gencebay şov!

"Akil adam" Orhan Gencebay, iktidara yakın işadamlarından Erdoğan Demirören'in cenazesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Gencebay, şaşkın bakışlar arasında tabutu öptü

Cenazede Gencebay şov!

Önceki gün vefat eden Demirören Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören (80) için ilk tören holding binasında yapıldı. Demirören, Fatih Camii'nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

"Akil adam" Orhan Gencebay, Erdoğan Demirören'in cenazesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Gencebay, şaşkın bakışlar arasında tabutu öptü.

BAŞBAKAN YILDIRIM CENAZEDE

Fatih'teki cenaze törenine gelen Başbakan Yıldırım, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın aileyi arayıp görüştüğünü, cenaze törenine katılamayacağını söylerken, kendisinin Cumhurbaşkanı'nı temsil edeceğini söyledi.

Fatih Camii'ndeki cenaze törenine Başbakan Yıldırım'ın dışında Numan Kurtulmuş, İsmail Kahraman, Mevlüt Çavuşoğlu, Mustafa Destici ve eski başbakanlardan Tansu Çiller gibi siyaset dünyasının önemli isimleri katılırken spor ve sanat camiasından da çok sayıda isim Erdoğan Demirören'i son yolculuğunda yalnız bırakmadı.

31 Mayıs'tan beri solunum yetersizliği nedeniyle yoğun bakımda tedavi gören Demirören, önceki gün hayatını kaybetmişti.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 16:10
YORUM EKLE