Cübbeli: Kalçasını açan birini bul!

Cübbeli Ahmet Mahmut Ünlü ile AKP'nin sunucusu Serdar Tuncer reyting kavgasına girdi. Cübbeli, "Reyting istiyorsan kalçasını açan birini bul" dedi

Cübbeli: Kalçasını açan birini bul!

CiddiGazete- Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Youtube kanalına Zeynep Işık Büyükbay'ı çıkaran AKP'li sunucu Serdar Tuncer'e çok sert tepki gösterdi. Kendi Youtube kanalı üstünden "Serdar Tuncer'in ne ilmi varmış ki Zeynep Işık Büyükbay'ı dinleyip olumlu bulmuş?" başlığıyla video yayımlayan Cübbeli Ahmet, Tuncer'e, "Reyting istiyorsan kalçasını açan birini bul" ifadelerini kullandı. Tuncer ise "Ben rating derdindeyim sen alimsin! Müslümanı müslümana düşman etmekten başka bir işi olması gerekmez mi?" diye karşılık verdi.

"NEYİNİ OLUMLU BULMUŞ?"

Söz konusu yayındaki kesiti sosyal medya hesabından paylaşan Cübbeli Ahmet, "Serdar Tuncer'in ne ilmi varmış ki kader dâhil birçok İslâm şartını ve hadîslerin bir çoğunu inkâr eden Zeynep Işık Büyükbay'ı dinleyip olumlu bulmuş?" ifadelerini kullandı.

"ALİMİN MÜSLÜMANI MÜSLÜMANA DÜŞMAN ETMEKTEN BAŞKA İŞİ OLMALI"

Bu paylaşıma karşılık olarak Serdar Tuncer ise Cübbeli Ahmet'e cevap olarak şu ifadeleri kullandı:

"Bir ben kalmıştım... Benim duruşumun ilme ihtiyacı var; hocanın ilminin şahsiyete! Allah eksiklerimizi tamam eylesin!

Akşam video çektin sustuk. Allah'a havale ettik. Bu gün kesip biçip orada burada paylaşmanın ne alemi var? Âlim(!)in kardeşlerine hakaret etmekten, müslümanı müslümana düşman etmekten başka bir işi olması gerekmez mi? Hatam varsa ara ikaz et, dinlemezsem ört o hatayı dua et. Yakışan bu değil miydi? Ben rating derdindeyim sen alimsin! Ben susuyorum sen sosyal medyada linç peşindesin. Bu mu ilimden anladığınız? Nerede ilim adamının ahlakı, edebi, vakarı, heybeti? Yazıklar olsun!"

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2022, 16:18
YORUM EKLE