Damat pilot oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar’ın eşi, Baykar Makine Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, pilotluk kursunu başarıyla tamamladı

Damat pilot oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar’ın eşi, Baykar Makine Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, 2017 yılında başladığı ve 9 ay ara vermek zorunda kaldığı pilotluk kursunu dün başarı ile tamamladı. Bayraktar, çocukluk hayalini gerçekleştirdiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Selçuk Bayraktar, “Uçmak, pilot olmak, çocukluktan kalma yıllarca ertelemek zorunda kaldığım bir hayaldi. Dün itibariyle 2017'de başlayıp en son olarak da Zeytindalı Harekatı nedeniyle 9 ay ara vermek zorunda kaldığım pilotluk kursunu 16 ay sonunda Allah'a şükür başarıyla tamamladım. Başta Ayjet uçuş okuluma, kıymetli hoca ve dostlarıma, son olarak da desteğini hiç esirgemeyen aileme teşekkür ederim. Darısı bizim Uçan Baluk'un Büyüyünce küçük Aybike'nin ve tüm memleket sevdalı hayallerimizin başına... Semalarımızda hür ve özgür” paylaşımında bulundu.

YORUM EKLE