Fazıl Say da İmamoğlu'na tepki gösterdi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç tarafından eleştirilen Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından Koç'a cevap verdi. Ünlü piyanist Fazıl Say da bu paylaşıma tepki göstererek, "İstanbul'un 3 büyük takımıyla da takışırsan orada dur" dedi

Fazıl Say da İmamoğlu'na tepki gösterdi

CiddiGazete- İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Uğur Dündar ziyareti sırasında taktığı bordo-mavili kravat tartışmaları sürüyor.

Trabzon-Rize ziyaretlerinde beraberindeki gazeteciler nedeniyle de yoğun eleştirilere maruz kalan İmamoğlu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un açıklamalarına verdiği cevapla bir kez daha gündem oldu.

İmamoğlu, Ali Koç'un "Trabzon'dan gelen bazı insanların enteresan özellikleri var, Milli Takım bizim stadımıza gelir, hocası (Şenol Güneş) bordo-mavi kravatla gelir. Şehrin belediye başkanı (Ekrem İmamoğlu) Divan Kurulu Başkanımızı ziyarete gelir, bordo-mavi kravatla. Ya kime ne anlatıyorsunuz!" ifadeleri üzerine sosyal medya paylaşımında bulundu.

Ekrem İmamoğlu, tweetinde "Koç Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Koç'un açıklamasını dinledim. 'İmamoğlu Koç ailesinin projesidir' komplosunu yıktığı için teşekkürler. İktidara toz kondurmamasını camianın takdirine bırakıyorum. Fenerbahçe'nin her zaman yanındayım. Bu dilin saygın Koç Ailesi'ne zarar vermemesi dileğiyle..." diye yazdı.

Fenerbahçe taraftarlığıyla bilinen ünlü piyanist Fazıl Say, İmamoğlu'nun bu paylaşımına sosyal medya aracılığıyla cevap verdi.

"İSTANBUL'UN 3 BÜYÜK TAKIMIYLA TAKIŞIRSAN, ORADA DUR"

Fazıl Say yaptığı paylaşımda, "İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin gereksiz ve şuursuz Trabzon-Rize mitingleri... Yanında Nagehan, herkes şaşkın... Üzgün... Dengesizlik yetmemiş kendi seçmenine 'vız-tırıs-akıllı ol' filan. Ama arkadaş İstanbul’un 3 büyük takımıyla da takışırsan orada dur. Anca Rize milletvekili olursun. (Seçilirsen)" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE