FETÖ'cüleri tek tek açıklarım

Teknik Direktör Ümit Özat, futbolda FETÖ yapılanmasına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Özat, "Bir tane yetkili makam çağırsın tek tek, isim isim açıklayayım" dedi

FETÖ'cüleri tek tek açıklarım

CiddiGazete- Teknik Direktör Ümit Özat, futbolda FETÖ yapılanmasına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ümit Özat, futboldaki FETÖ etkisine ilişkin tüm kulüplerde örgüt üyelerinin geçmişte ve bugün bulunduğunu söyledi.

Futbol Arena'ya konuşan Özat, "FETÖ'nün bu ülke için tehlikeli olduğunu sizler yeni söylüyorsunuz. Biz 20 yıldır söylüyoruz. Antrenörlerde FETÖ'cü var, başkanlarda FETÖ'cü var hâlâ, yöneticilerde FETÖ'cü var. Bütün spor camiasında FETÖ'cü var. Kim diyorsa ki FETÖ temizliği var alnını karışlarım. Bir tane yetkili makam çağırsın tek tek, isim isim açıklayayım" dedi.

"ÇOĞU İNSAN BU SÜMÜKLÜYE MUHTEREM DERKEN BİZ F TİPİ DİYORDUK"

Selahattin Baki'nin "FETÖ" açıklamasına ilişkin de konuşan Özat, "Kendi kapının önüne bak, FETÖ'nün nerede olduğunu görürsün. Bunu herkes biliyor. Üç maymunu oynamanın bir anlamı var mı? Çoğu insan bu sümüklüye muhterem derken biz F tipi diyorduk" diye konuştu.

"OTOBÜSTE FETÖ'CÜ TOKATLADIM"

FETÖ yapılanmasıyla karşılaşmasının 2000 yılında başladığını belirten Özat, "Benim neler çektiğimi bana sorsunlar onları bu kulübe sokmamak için. Otobüste hangi futbolcuyu tokatladığımı bana sorsunlar, ilahilerle maça gitmek, futbol takımında böyle şeyler olmaz. FETÖ'den şikayet eden tüm kulüplerin içinde FETÖ'cü var, hocasında, yöneticinde, sportif direktöründe" ifadesini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2021, 12:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
DÜRÜST BEY
DÜRÜST BEY - 4 hafta Önce

Geçen yıl Trabzonsporun tertemiz şampiyonluğu hakem mafiası ile gaspedilip siyasetin takımına verilirken TIPKI 2011 DE OLDUĞU GİBİ KOCA KOCA ADAMLAR SADECE BAKTILAR.Ben artık bu ülkede kimseye güvenmiyorum.BU TRABZONU RAHAT BIRAKIN ARTIK YETTİ.TTKveY