Kübra Ece'nin şüpheli ölümü

TRT1 ekranlarında yayınlanan Bizim Köyün Kızları programının yarışmacısı Kübra Ece'nin 4. kattan atlayarak intihar ettiği öne sürüldü

Kübra Ece'nin şüpheli ölümü

CiddiGazete- Bir dönem TRT1 ekranlarında hafta içi her gün saat 13.00'de izleyiciyle buluşan "Bizim Köyün Kızları" isimli yarışma programında yarışan Kübra Ece'nin intihar ettiği öne sürüldü.

NİŞANLISININ İHANETİNE UĞRADIĞI İDDİA EDİLDİ

Nişanlısı ile evlilik hazırlıkları yapan Kübra Ece'nin intihar etme sebebi olarak nişanlısını evinde başka bir kadınla uygunsuz bir şekilde yakalaması olduğu öne sürüldü.

Genç kadının ölümünde aynı zamanda cinayet şüphesi üzerinde de duruluyor. Fenomen yarışmacının intihar ettiğini öğrenen hayranları sosyal medyayı birbirine kattı.

7 KİŞİ GÖZALTINDA

Polis, 30 yaşındaki Kübra Ece'nin ölüm nedeniyle ilgili inceleme yaptı. Olay sırasında evde bulunan Mikail Ö., Hami A., Mehmet Emre Ş., Mahmut Emir Ş., Ayşe Ç., Muhammed Ali Ş. ve Brezilya doğumlu Luizia Marina R.C.'yi Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatıyla gözaltına alındı.

Kübra Ece'nin, eski sevgilisi Mehmet Emre Ş. ve evde bulunan diğer kişilerle birlikte gece geç saatlere kadar oturdukları ancak ikilinin kıskançlık nedeniyle tartıştığı ileri sürüldü. Kübra Ece'nin sinirlenerek kendisini boşluğa bıraktığı öne sürüldü.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2022, 23:12
YORUM EKLE