Mehmet Ali Erbil'den 'tecavüz' cevabı

Seda Sayan, Mehmet Ali Erbil'in evindeki hizmetçisine tecavüz ettiğini öne sürdü. Seda Sayan'ın iddialarına karşılık Erbil ise "Ben bir hata yaptıysam bunun karşılığı iftira mı olmalıydı?" dedi

Mehmet Ali Erbil'den 'tecavüz' cevabı

CiddiGazete- Instagram hesabından bir açıklama daha yapan Seda Sayan, Erbil’in 2005-2010 yıllarında eşi olan Tuğba Coşkun ile evliyken evlerindeki hizmetli kıza tecavüz ettiğini öne sürdü.

Seda Sayan’ın iddialarına cevap veren Mehmet Ali Erbil şunları söyledi:

- Ben Mehmet Ali Erbil; hepinizin bildiği tanıdığı. Evet sınırı aştım, hata yaptım, sitem edeyim derken kontrolü kaybettim. Üzgünüm, amacım kimsenin onuruna zarar vermek değildi, hele ki tarih kadar eski bir dosta karşı böyle bir niyetim asla olamaz.

- Ama sizler şunu da biliyorsunuz ki ben 2 yıldır ölümün kıyısında yaşıyorum; doktorlarım zaten tüm çevremi istemsiz hezeyanlarım olabileceği konusunda uyardılar. Şimdi soruyorum; ben bir hata yaptıysam bunun karşılığı iftira mı olmalıydı? Yakışmadı.

- Siz de sormadınız mı madem böyle bir şey vardı niye sustun diye? Herneyse; benim alnım ak ve kendi payıma düşeni yaptım. Herkes de kendine yakışanı yapsın.

YORUM EKLE