Okurlarımıza önemli duyuru

APP uygulamasından sonra, ciddigazete.com'un android uygulaması da güncellendi. Android veri tabanlı cep telefonu kullanan takipçilerimizin, Play Store'dan uygulamalarını güncellemelerini öneriyoruz...

Okurlarımıza önemli duyuru

CiddiGazete- Türkiye'nin önde gelen teknoloji firmalarıyla iş ortaklığı yapan ciddigazete.com, APP uygulamasından sonra Android veri tabanlı uygulamasını da son sürüme yükselterek güncelledi.

Android uygulamalı cep telefonu kullanan okurlarımızın uygulamayı güncellemelerini, henüz uygulamayı cep telefonlarına indirmeyenlerin de linki tıklayarak "Ciddi Gazete"yi cep telefonlarına indirmelerini öneriyoruz.

Rakiplerinden çok daha hızlı ve okunabilirlik kolaylığı yüksek, reklam akışı minimuma indirilmiş yeni uygulamamızda bildirim ayarlarını açmayı lütfen unutmayınız.

Öte yandan, Apple marka cep telefonu kullanan okuyucularımız da henüz güncelleme yapmadıysa, AppStore'dan güncellemelerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

CİDDİGAZETE'Yİ GOOGLE NEWS'TEN DE TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

ciddigazete.com, nitelikli haber sitelerinin yer aldığı Google News platformundan da takipçilerine ulaşmaya devam ediyor. Dileyen okuyucularımız, Google News'ten de ciddigazete.com'u takibe alabilirler.

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

TWİTTER: @ciddigazete

FACEBOOK: https://www.facebook.com/ciddigazete

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2021, 18:06
YORUM EKLE