Peker'den Demirören hatırlatması!

Sedat Peker, bir takipçisinin paylaştığı videoyu retweet ederek Yıldırım Demirören'e mesaj gönderdi. Peker, videoda "Harama hile karıştırılmaz derler. Bunlar suç örgütlerinden daha namussuzlar. Yaptıkları her iş haram, her işte hile var" dedi

Peker'den Demirören hatırlatması!

CiddiGazete- Suç örgütü lideri Sedat Peker, Yıldırım Demirören'in kredilerini anlattığı videosunu paylaşan takipçisinin mesajını retweet yaptı.

Sedat Peker, geçen yıl yayımlamaya başladığı videolarda ülke gündemine oturan iddialarda bulundu. Birleşik Arap Emirlikleri'nin isteği üzerine video yayımlamayı bırakan Peker, bugün bir takipçisinin yaptığı paylaşımı retweet yaptı.

DEMİRÖREN'E MESAJ

Video yayınladığı dönemde Demirören Grubu'nun Ziraat Bankası'ndan aldığı 750 milyon dolarlık krediyle ilgili iddiaları anlatan Sedat Peker, bir takipçisinin paylaştığı videoyu retweet ederek Yıldırım Demirören'e mesaj gönderdi.

Videoda "Harama hile karıştırılmaz derler. Bunlar suç örgütlerinden daha namussuzlar. Yaptıkları her iş haram, her işte hile var" ifadesini kullanan Sedat Peker şöyle devam ediyor:

"Ey Pambık Ören'in adamları. Zekaya saygı duymasını öğreneceksiniz. 750 milyon doları Ziraat Bankası verdi. Bu paranın hiçbirini ödemedi. Ana parayı bırak, faizlerini bile ödemedi. Çiftçinin, kredisini ödemeyince traktörünü haciz ediyorlar. Kanal D'yi haciz eden var mı? Hürriyet'in duydunuz mu haciz edildiğini?

'Harama hile karıştırılmaz' derler. Bunlar suç örgütlerinden daha namussuzlar. Yaptıkları her iş haram, her işte hile var. Ziraat Bankasına sorun. Demirören aldığı kredinin parasını vermiş mi?"

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2022, 11:50
YORUM EKLE