Pençe-Kilit'ten bir acı haber daha

Pençe-Kilit Operasyon bölgesinde, Piyade Teğmen Kaan Kanlıkuyu, teröristler tarafından yapılan roketatarlı saldırı sonucunda şehit oldu

Pençe-Kilit'ten bir acı haber daha

CiddiGazete- Pençe-Kilit operasyonu bölgesinden acı haber geldi. Milli Savunma Bakanlığı, teröristler tarafından yapılan roketatarlı saldırı sonucunda Piyade Teğmen Kaan Kanlıkuyu'nun şehit olduğunu açıkladı.

"OPERASYONLAR DEVAM EDİYOR"

Bakanlıktan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

- Pençe-Kilit Operasyon bölgesinde, 19 Nisan 2022 tarihinde, kahraman silah arkadaşımız Piyade Teğmen Kaan Kanlıkuyu, teröristler tarafından yapılan roketatarlı saldırı sonucunda şehit olmuştur.

- Bölgede hava kuvvetleri ve ateş destek vasıtaları desteğinde operasyonlar devam etmektedir.

- Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz.

BAKAN AKAR'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Kahraman silah arkadaşımız, 19 Nisan 2022 tarihinde şehit olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim" dedi.

MANSUR YAVAŞ: MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da yayımladığı baş sağlığı mesajında şu ifadeleri kullandı: "Irak'ın kuzeyinde yürütülen Pençe-Kilit Operasyonu'nda hain teröristlerin saldırısı sonucu şehit düşen kahraman askerimiz Kaan Kanlıkuyu'ya Allah'tan rahmet, ailesine başsağlığı ve sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun."

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2022, 03:10
YORUM EKLE