Polis ve uzman çavuş kurye çıktı

Aşkale'de 103 kg eroin ile yakalanan Uzman Çavuş E.T.'nin Ankara'da görevli Jandarma İstihbarat Komutanı Albay Ş.A.'nın şoförü olduğu, nakliye için 100 bin TL aldığı kaydedildi

Polis ve uzman çavuş kurye çıktı

CiddiGazete- Erzurum'un Aşkale ilçesinde 103 kilo 550 gram eroin ile yakalanan Uzman Çavuş E.T.'nin Ankara'da görevli Jandarma İstihbarat Komutanı Albay Ş.A.'nın şoförü olduğu ortaya çıktı.

Uyuşturucunun Hakkâri'nin Yüksekova ilçesinden getirildiği, bir polis ile uzman çavuşun uyuşturucuyu nakletmek için 100 bin TL aldığı belirtildi.

Halk TV'nin haberine göre, Erzurum'un Aşkale ilçesinde İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri önceki gece yol denetimi gerçekleştirildi. Uygulama noktasında durdurulan iki aracın bagajında yapılan aramada, 5 valiz içerisinde 199 parça halinde 103 kilo 550 gram eroin ve 20 bin lira ele geçirildi.

GÖZALTINA ALINDILAR

Araç içerisindeki Ankara Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru M.T., Ankara Jandarma İstihbarat Komutanlığında görevli Uzman Çavuş E.T. ve C.D. isimli şahıs gözaltına alındı.

Jandarma noktalarından E.T.'nin, polis noktalarından ise C.D.'nin kimlik göstererek geçtiği öğrenildi. Erzurum Emniyet Müdürlüğü'nün konuya ilişkin tahkikatı devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2022, 12:32
YORUM EKLE