Sedat Peker, Tantan'ı doğruladı

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, "Devletin içerisindeki namuslu görevlilerden ses kayıtları, WhatsApp yazışmaları ve resmi evraklar şahsıma ulaştırılmıştır" sözleriyle Saadettin Tantan'ın açıklamalarını doğruladı

Sedat Peker, Tantan'ı doğruladı

CiddiGazete- Sedat Peker, İçişleri eski bakanı ve Yurt Partisi Genel Başkanı Sadettin Tantan'ın açıklamalarını doğruladı.

Sadettin Tantan, katıldığı bir yayında Sedat Peker'in açıkladığı belge ve bilgileri "Devlet aklına sahip insanların bunları açığa çıkarmak adına gönderdiğini" söylemişti.

Bu sözlere sosyal medya hesabından cevap veren Sedat Peker, "Yorumunuz doğrudur" dedi.

Bilgilerin devlet görevlilerinden geldiğini onaylayan Peker, şöyle yazdı:

"Kıymetli büyüğüm Sayın Sadettin Tantan, sizi her ne kadar yüz yüze tanımamış olsam da bütün Adapazarlılar, Kafkas asıllılar gibi çocukluğumdan beri hayranlık duyar, saygı beslerim. Yorumunuz doğrudur. Sizleri tanımasa da sizin ekolünüzden yetişmiş, devletin çerisindeki namuslu görevlilerden ses kayıtları, WhatsApp yazışmaları ve resmi evraklar şahsıma ulaştırılmıştır. Kafkas kültüründe uğradığı haksızlık karşısında mücadele için bir yemin eden ve ölene kadar bu sözden dönmeyen savaşçıya 'Abrek' ismi verilir. Söz namus."

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2021, 12:05
YORUM EKLE