Adnan’ın müritleri bülbül oldu!

30 yıldır Adnan Oktar'ın en yakınındaki isimlerden olan Serdar Dayanık, Etkin Pişmanlık Yasası’ndan yararlanarak itirafçı oldu ve serbest bırakıldı

Adnan’ın müritleri bülbül oldu!

90 sayfa ifade veren Serdar Dayanak’ın örgütü çökertecek yeni itiraflarda bulunduğu öğrenildi. Dayanık dün İzmir Aliağa F Tipi Cezaevi’nden tahliye edildi.

90 sayfa itirafta bulunan Serdar Dayanık 1987 yılından bu yana Adnan Oktar yapılanması içerisinde olduğunu ve büyük miktarda maddi yardımda bulunduğunu söyledi.

Adnan Oktar'ın müridi olduğunu belirten Serdar Dayanık, yapılanmaya maddi yardımda bulunan bin kişilik sempatizan grubu yönettiğini anlattı. Anadolu'da ve Avrupa'da faaliyet gösteren bu grubun para ve sömürü kaynağı olduğunun altını çizdi.

CİNSEL İSTİSMAR, TEHDİT VE DOLANDIRICILIK SİSTEMİ

Örgüt içerisindeki cinsel istismar, yaşı küçük kız çocukları, turnike sistemi, tehdit, şantaj ve dolandırıcılık konularında çarpıcı itiraflarda bulunan Serdar Dayanık, İzmir Aliağa F Tipi Cezaevi'nden tahliye edildi. Serdar Dayanık'ın ardından 3 önemli ismin daha itirafçı olmak için başvuruda bulunduğu öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2018, 13:50
YORUM EKLE