Akşener kapıları kapattı

12 Ağustos'ta yapılacak genel kurulda İYİ Parti Genel Başkanlığı'na aday olmayacağını açıklayan Meral Akşener, kendisiyle görüşmek için İstanbul'a gelen Koray Aydın ve Müsavat Dervişoğlu'nu kabul etmedi

Akşener kapıları kapattı

CİDDİGAZETE/ÖZEL

Geçen pazar günü Sandıklı'da yapılan çalıştayda görevi bırakma kararı aldığını açıklayan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partinin üst düzey yetkililerine de kapılarını kapattı.

Partililer, Üsküdar'daki evinin önünde beklerken, kendisi oğlu Fatih Akşener'in evinde dinlenmeye çekilen Akşener telefonlarını da kapattı. Sadece aile bireyleriyle konuşan Meral Akşener, Ankara'dan gelen üst düzey yöneticileri de kabul etmedi.

Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, TBMM'de aynı komisyonda görev yaptığı Mahalli İdarelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Dursun Müsavat Dervişoğlu ile birlikte İstanbul'a geldi.

Korumaların baktığı telefondan randevu talebinde bulunan ikili olumsuz cevap aldığı.

12 Ağustos'ta yapılacak genel kurulda tekrar aday olmayacağını attığı sosyal medya mesajlarıyla duyuran Meral Akşener için cumartesi günü Üsküdar'daki evinin önünde geniş katılımlı "çağrı" mitingi düzenlenecek.

YORUM EKLE