Amasya'da ülkücülerden örnek kampanya

MHP Amasya Merkez İlçe eski başkanı İbrahim Mermer öncülüğünde başlatılan kampanyada vatandaşlar, gıda ihtiyaçlarını para vermeden alabiliyor

CiddiGazete- Amasya'da başlatılan kampanya Türkiye'ye örnek oldu. MHP Amasya merkez ilçe eski başkanı İbrahim Mermer'in öncülüğünde kampanyada hayırseverlerin verdiği gıda ürünleri, market titizliğinde tüketime hazırlanıp, ihtiyaç sahibi vatandaşların istifadesine sunuluyor.

Şeyhcui Mahallesi'ndeki organizasyonu Ramazan ayı boyunca sürdüreceklerini belirten Mermer, "Para ve başka ürünler bırakanlar oluyor. Türk milletinin zor zamanlarda birlik ve beraberlik ruhuna aşık bir insanım. Burada gördüklerimden sonra bu aşkım ikiye katlandı" dedi.

Hayırseverlerden dünya ve olimpiyat şampiyonu eski milli güreşçi Mahmut Demir ise Türk milletinin zor zamanlarda bir araya gelmesini bildiğini vurgulayarak, "Halktan alıp halka dağıtılan bir müessese oldu burası. Bağış yapılacak, fitre, zekat verilip buradan da ihtiyaç sahipleri yeteri kadar alacaklar. Çocuklar için süt de konuldu. Milletimiz yardımlaşma, paylaşma manasında bir bütün hareket ettiği için ülkemle, Türk milletiyle gurur duyuyorum" diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hatice Yenice Demirkan
Hatice Yenice Demirkan - 13 ay Önce

Bir Amasya lı olarak Allah vesile olan sizlerden razı olsun ömrünüzü bereketli kılsın