banner445

Ankara'da temizlik seferberliği

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayı öncesi Başkent’teki camilerde “temizlik Seferberliği” başlattı

Ankara'da temizlik seferberliği

Cami içlerinde rutin temizliğin yanı sıra 6 Mayıs’ta başlayacak olan Ramazan ayı dolayısıyla detaylı temizlik çalışmaları için Büyükşehir ekiplerinin sayısı artırıldı.

Melike Hatun Camii’nde temizlik çalışmalarına başlayan ekipler, her gün yoğun ziyaretçi akınına uğrayan Hacı Bayram Veli Cami’nde de temizlik çalışmaları gerçekleştiriyor.

DEZENFEKTE EDİLİYOR

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Yaşlı Hizmet Merkezi ekipleri, Ramazan ayı öncesi Başkent’teki camilerde dezenfekte çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor.

Yaz ayları boyunca devam edecek genel camii temizliği ile il sınırları içerisinde bulunan tüm camiler de periyodik aralıklarla dezenfekte ediliyor.

BAŞKENT CAMİLERİ KÖŞE BUCAK TEMİZLENİYOR

Belediye ekipleri belli bir program dahilinde ve ihtiyaca göre yerinde temizliğin yanı sıra caminin süpürülmesi, tozlarının alınması, ayakkabılıklarının ve merdivenlerinin silinmesi işlemleri için de yoğun bir mesai harcıyor.

Başkentlilerin, Ramazan ayı boyunca cami avlularına taşan ibadetlerini, güvenli, huzurlu ve hijyenik bir ortamda gerçekleştirebilmesi için tüm imkanlarını seferber eden Büyükşehir Belediyesi, ev temizliğini aratmayan titizlikte temizlik çalışmalarını yürütüyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2019, 16:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner457

banner84