Arda Turan hem cahil, hem saygısız

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda, "19 Mayıs Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı" diye açıklama yapan futbolcu Arda Turan, cehaletini espriyle örtmek isteyince büyük tepki gördü

Arda Turan hem cahil, hem saygısız

CiddiGazete- Milli bayramları karıştırdığı için tepki gösterilen Arda Turan, yaptığı hatayı şakayla telafi etmek istedi. Arda bu kez, Ramazan Bayramı mesajında Kurban Bayramı'nı kutladı.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla çektiği bir videoda bayramları karıştıran Arda Turan, "19 Mayıs Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyorum" demişti.

Arda Turan'ın bu paylaşımı, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu ve büyük tepki oluştu.

Instagram hesabından bir açıklama yapan Arda Turan, "Ramazan ayı, oruç tutuyorum. İnsanlık hali, insan dalabilir. Bunda bu kadar büyütecek bir şey yok. Umarım bunu konu eden insanlar, hayatlarında en az benim kadar ülkesine hizmet etme fırsatını bulurlar" dedi.

Ramazan Bayramı'nı yaşadığımız bugün ise Arda'dan yine tepki çeken bir kutlama mesajı geldi.

Instagram hesabından paylaşım yapan Arda Turan, "Kurban Bayramınız mübarek olsun" diye yazınca yine büyük tepki gördü. Milli bayramları bilgisizlikten karıştıran Arda, dini bayramı da alay konusu yapınca ağır dille eleştirildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2020, 13:17
YORUM EKLE