Attığı mesaj sonu oldu

Balıkesir'de, evli kuzeninin cep telefonuna mesaj göndererek rahatsız ettiği öne sürülen Nurettin T. (37), kadının kocası ve iki erkek kardeşi tarafından tabancayla başından vurularak öldürüldü

Attığı mesaj sonu oldu

Olay, Edremit ilçesinin Yaylaönü Mahallesi'nde meydana geldi. Nurettin T., halasının oğulları Kemal (37) ve Ayhan U. (38) ile onların eniştesi İsmail K. tarafından telefonla aranarak, mahalle girişindeki köprübaşına çağrıldı.

BAŞINDAN VURDULAR

Buluşma noktasına gelen Nurettin T. ile kuzenleri ve İsmail K. arasında tartışma çıktı. Tartışma, kısa sürede büyüyüp, kavgaya dönüştü. Nurettin T., halasının kızı olan İsmail K.'nin eşini, telefonuna mesaj göndererek, rahatsız ettiği iddiasıyla tabancayla başından vuruldu.

TETİĞİ KİM ÇEKTİ BELLİ DEĞİL!

Nurettin T., olay yerinde yaşamını yitirdi. Silahlı saldırı ihbarı üzerine bölgeye jandarma ekipleri sevk edildi. Ekipler, 3 kişiyi gözaltına alırken, üzerlerinde yapılan aramalarda; bıçak, tabanca ve 2 mermi bulundu. Saldırıyla ilgili soruşturma başlatan jandarma, Nurettin K.'yi 3 kişiden kimin öldürdüğünü belirlemeye çalışıyor.

YORUM EKLE