AVM'lerin çalışma saati değişti

Alışveriş Merkezi ve Yatırımcılar Derneği: AVM'ler saat 12.00-20.00 arasında açık olacak. AVM'lerdeki çocuk oyun alanları kapatılacak ve dezenfekte edilecek

AVM'lerin çalışma saati değişti

CiddiGazete- Alışveriş Merkezi ve Yatırımcıları Derneği, coronavirüs tedbirlerini görüşmek üzere toplantı yaptı. Toplantıda salgın sürecine ilişkin alınacak yeni önlemler konuşuldu.

İlk etapta AVM'lerde çalışma süresi kısaltıldı. AVM'lerin saat 12.00-20.00 saatleri arasında hizmet vereceği açıklandı. AVM'lerdeki çocuk oyun alanlarının kapatılıp dezenfekte edileceği belirtildi. AVM'ler daha önce 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet veriyordu.

DEZENFEKTE EDİLİYOR

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Altaş yaptığı açıklamada, "İnsanların dokunduğu ne kadar yer varsa özel olarak müdahale ediyoruz. Merdivenlerden tuvaletlere kadar her yer didik didik özel dezenfeksiyon ürünleri ile detaylı bir şekilde temizleniyor. AVM çalışanları ile ziyaretçilerini de coronavirüs ve önlemlerle ilgili bilgilendirmeye özen gösteriyoruz" demişti.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2020, 11:03
YORUM EKLE