Bahçeli ve Perinçek'ten de destek

Cumhur İttifakı ortağı Devlet Bahçeli'den sonra Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek de Erdoğan'ın başlattığı "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek verdi

Bahçeli ve Perinçek'ten de destek

CiddiGazete- Devlet Bahçeli Twitter hesabından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na yönelik paylaşımda bulundu.

İçinden geçilen zor günlerin dayanışma duyguları teşvik edilerek ve yardımlaşma hissiyatı harekete geçirilerek aşılacağına yürekten inandığını belirten Bahçeli, paylaşımında şunları kaydetti:

"Birbirimize el uzatırsak, zorda kalanlara destek verirsek hem insani hem de İslami sorumluluklarımızı yerine getirmiş oluruz. Bugün akşam Sayın Cumhurbaşkanımızın konuşmasını dikkatle takip ettim. 'Biz bize yeteriz' diyerek başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası hakikaten takdir ve tebriğe layıktır. Sayın Cumhurbaşkanımıza gönülden teşekkür ediyorum.

BEŞ MAAŞIMLA KATILIYORUM

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı olarak Milli Dayanışma Kampanyası'na 5 maaşımla katılıyorum. İnşallah bu günleri atlatacağız, inanç birliği yaparak, ortak akıl ve irade paydasında buluşarak huzurlu ve güvenli yarınlara beraberce ulaşacağız. 'Ben, sen' yok, 'biz' varız. Çetin şartları omuz omuza birlikte göğüsleyeceğiz. Nitekim biz Türkiye'yiz. Biz Türk milletiyiz. Birlikte çok daha güçlüyüz. Kovid-19'a asla teslim olmayacağız."

DOĞU PERİNÇEK'TEN DE DESTEK GELDİ

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek de Devlet Bahçeli gibi AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya destek verdi.

Son dönemde Erdoğan politikalarının destekçisi olan Doğu Perinçek'in sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

"Sayın Cumhurbaşkanımızın ilan ettiği Milli Dayanışma milli görevdir.

Vatan Partisi virüs salgınına karşı açıkladığı Kamuculuk Programının 19. Maddesinde bu görevi belirlemiştir ve görevinin başındadır. #BizBizeYeteriz"

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2020, 23:09
YORUM EKLE