Bankada soyguncu paniği!

Antalya’nın Konyaaltı Caddesi’nde bulunan özel bir bankaya giren ve üzerinde iki silah bulunan şahıs, banka çalışanlarına "Üzerimde bomba var. Uzak durun" dedi. Soygun girişiminde bulunan zanlıyı polis ikna edip gözaltına aldı

Bankada soyguncu paniği!

CiddiGazete

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Konyaaltı Caddesi Bahçelievler Mahallesi'ndeki bir banka şubesinden silahlı soygun girişimi ihbarı aldı.

ÇANTADA 3 KİLO BOMBA

Üzerinde bomba düzeneğine benzer bir düzenek bulunan şahıs, elindeki çantanın içerisinde ise 3 kilo patlayıcı olduğunu söyledi. Şahıs, güvenlik görevlisini yere yatırarak silahını aldı, ardından banka çalışanlarına ve müşterilere dışarıya çıkmalarını söyledi. Zanlı, güvenlik görevlisi ve o sırada lavobada bulunan mutfak görevlisiyle birlikte kapıyı içeriden kitledi.

'MONTUNUZU ALIN ÜŞÜRSÜNÜZ' DEMİŞ

Para ya da herhangi bir şey istemeyen şahıs, güvenlik görevlisi dışında herkesin dışarıya çıkmasını istedi. Şahıs banka çalışanlarına, "Dışarısı soğuk montunuzu alın üşürsünüz. Bir saat sonra döneceksiniz zaten. Merak etmeyin" dedi.

ŞAKA ZANNETTİLER

Panik halinde dışarıya çıkan müşteriler ve banka çalışanları, önce bunun bir tatbikat ya da şaka olduğunu sonradan gerçek olduğunu fark ettiklerini belirttiler. Olay yerine çok sayıda özel harekat ekibi sevk edildi.

GÖZALTINA ALINDI

Banka şubesinde silahlı soygun girişiminde bulunan zanlı, polis ekipleri tarafından ikna edilerek gözaltına alındı.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2019, 15:29
YORUM EKLE