Beyoğlu'nda nalbur, inşaat işçilerine kurşun yağdırdı

İstanbul Beyoğlu'nda nalbur dükkanı sahibi ile inşaat işçileri arasında iki gün önce kavga çıktı. Taraflar bu sabah tekrar kavga etti. Nalbur dükkanı sahibi bir işçiyi öldürüp kaçtı

Beyoğlu'nda nalbur, inşaat işçilerine kurşun yağdırdı

CiddiGazete- İstanbul Beyoğlu Piripaşa Mahallesi'nde, inşaat işçileriyle nalbur dükkanı sahibi arasında iki gün önce, henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışma sopalı kavgaya dönerken, iki kişi yaralandı.

Bu sabah saat 09.00 sıralarında nalbur dükkanı sahibi inşaatın önüne gelerek husumetli olduğu kişilerle tartışmaya başladı.

İŞÇİLERE ATEŞ AÇTI

Çıkan kavgada inşaattakiler nalbur sahibinin aracına taş, tuğla ve demir attı. Kavga sırasında inşaat çalışanlarından biri silahla vurularak ağır yaralandı.

Saldırgan nalbur kaçarken, olay yerine gelen polis ekipleri emniyet şeridi çekerek çevre güvenliği aldıktan sonra inceleme yaptı.

POLİS, KATİL ZANLISINI ARIYOR

Olay sonrası hemen alt sokaktaki nalbur dükkanına giden bir inşaat çalışanı, dükkan önündeki tuğla ve malzemeleri devirip dükkanı taşladı. Ağır yaralı olarak ambulansla hastaneye kaldırılan işçi hayatını kaybetti.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2020, 14:20
YORUM EKLE