Bir CNN Türk klasiği daha!

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, “Sınava (LGS, YKS) girenler içerisinde virüs taşıyanlar da olacak” dediği anda CNN Türk canlı yayını dondu ve bağlantı kesildi

CiddiGazete- Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı ve Enfeksyion Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, son günlerde yaşanan coronavirüs vaka artışlarını konuşmak üzere CNN Türk canlı yayınına konuk oldu.

Prof. Dr. Ceyhan, vaka sayılarındaki artışın tedirginliği gölgesinde, 20 Haziran’da yapılacak Liselere Geçiş Sınavı ve 27-28 Haziran’da yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) konusunda konuşurken, “Şu anda riskli bir dönem. Vaka sayısı (toplam aktif vaka sayısı) 22 bin. Benim hesabıma göre kabaca 220 bin virüs taşıyan insan var. Bunlar içinde mutlaka sınava girenler de olacak” dedi. Ceyhan sözlerine “Dolayısıyla bir de şöyle söyleyeyim…” diye devam etmek isterken bir anda ekrandaki görüntü dondu ve bağlantı kesildi.

Sunucu Semiha Şahin de, "Zannediyorum görüntüde sıkıntı var. Kendisiyle görüşmeye devam edebilecek miyiz" dedi ve ardından Ceyhan programa bir daha bağlanmadı.

Programda farklı konuklarla bir başka konuya geçildi.

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2020, 17:21
YORUM EKLE