Bir tecavüz haberi de Milas'tan

Uzman Çavuş Musa Orhan'ın tecavüzüne uğradıktan sonra yaşamına son veren İpek Er'in acısı unutulmadan, bu kez Muğla’dan bir genç kızın çığlığı yükseldi. Milas'ta yaşayan ve Avukat Ünal Işık'ın tecavüzüne uğradığını dile getiren 19 yaşındaki S.K. koruma altına alındı

Bir tecavüz haberi de Milas'tan

CiddiGazete- Batman’da uzman çavuş Musa Orhan’ın tecavüzüne uğradıktan sonra yaşamına son veren 18 yaşındaki İpek Er olayının yankıları sürerken sosyal medya bu kez Muğla’dan gelen bir yardım çığlığı ile yankılandı.

Milas ilçesinde yaşayan 19 yaşındaki S.K. dün sosyal medya yaptığı paylaşımda Avukat Ünal Işık'ın cinsel saldırısına ve tecavüzüne maruz kaldığını bu nedenle ölmek istediğini belirterek ortadan kayboldu.

POLİS BİR CAFEDE PERİŞAN HALDE BULDU

Binlerce kişi genç kıza ulaşmaya çalışırken paylaşımları takip eden ve harekete geçen Milas polisi iş yerinden ayrıldığı öğrenilen S.K.’yı Hayıtlı Mahallesi'ndeki bir cafede otururken buldu. Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen genç kızın ifadesi alındı.

S.K.’nın korktuğu, bunalıma girdiği ve yaşamından endişe duyduğunu belirtmesi üzerine devlet korumasına alındığı belirtildi. Perişan haldeki genç kıza psikolojik destek verilmeye başlandığı da öğrenildi.

"BU OLAYI YAŞADIĞIMDAN BERİ ÖLMEK İSTİYORUM"

S.K., @kartanesi_04 kullanıcı adıyla Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Yaşamıma son vermeden önce bir kaç şey yazmak istiyorum: 19 yaşındayım. Avukat Ü.I.’nın cinsel saldırısına uğradım. Ailesi ve arkadaşları tarafından defalarca tehdit ve taciz edildim. Bu olayı yaşadığımdan beri ölmek istiyorum."

Öte yandan, Ünal Işık daha önce de ofisinde başka bir kadına tecavüz etmeye çalışmış, kadın ofisten kaçarak kurtulmuş ve Işık hakkında dava açmıştı.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2020, 23:53
YORUM EKLE