Birine darp, diğerine gözaltı!

Bir TV kanalında dört aylık bebeğinin babası komşusu çıkınca sevinç çığlıkları atan Esra K., İstanbul'dan Aydın'a dönüşte otogarda gözaltına alındı. Çocuğun biyolojik babası da dün feci şekilde darp edilmişti

Birine darp, diğerine gözaltı!

CiddiGazete- Dört aylık bebeğinin babası komşusu çıkan Esra K., bir anda Türkiye’nin gündemine oturdu. Bebeğin DNA testi sonucunda, kendisinden 28 yaş büyük komşusundan dünyaya getirdiğinin ortaya çıkmasının ardından sevinen Esra K., tepki çekti.

Canlı yayındaki itirafını suç duyurusu olarak kabul eden Kuyucak Emniyet Amirliği yetkilileri, evli ve iki çocuk annesi Esra K. hakkında resen soruşturma açtı.

ÇOCUĞUN SOY BAĞINI DEĞİŞTERME SUÇU

Soruşturma evrakı, Nazilli Cumhuriyet Başsavcılığı’na gönderdi. Esra K., İstanbul’dan döndüğü memleketi Aydın Nazilli’de otobüsten iner inmez polis merkezine götürüldü. Esra K. hakkında açılan 5237 sayılı TCK’nın 231. maddesi gereğince, "çocuğun soy bağını değiştirme" suçu kapsamında ifade verdiği öğrenildi. Karakolda ifadesi alınan Esra K. sonrasında serbest bırakılarak kadın sığınma evine yerleştirildi. Esra K.’nin şu an yanında olan bebeğinin ise Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından koruma altına alınacağı öğrenildi.

Çocuğun biyolojik Cengiz Koraltan da dün feci şekilde darp edildi.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2020, 16:40
YORUM EKLE