Böyle bir şey görmediniz!

Küçükçekmece'de hırsızlar tarafından öldürülen 17 yaşındaki epilepsi hastası gencin cenazesinde kavga çıktı. Hayatını kaybeden Ahmet Yusuf Öz'ün öz babası ve üvey babası helallik alınması sırasında bir anda birbirine girdi

Böyle bir şey görmediniz!

Küçükçekmece’de hırsızlar tarafından bıçaklanarak öldürülen 17 yaşındaki Ahmet Yusuf Öz’ün cenazesi helallik alınmak üzere evinin önüne getirildi. Cenaze arabasının evin önüne gelmesiyle anne Asuman Koç ve anneanne Hatice Akkaya fenalık geçirdi. Acılı anne ve anneanneye sağlık ekipleri müdahale etti. 17 yaşındaki gencin öz babası Sezer Öz ise cenaze arabasına binerek tabutun başında uzun süre ağladı.

Bu sırada çocuğun üvey babası Yılmaz Koç ve öz babası Sezer Öz arasında bir tartışma yaşandı. Kısa sürede büyüyen tartışma kavgaya dönüştü. İki tarafın yakınlarının da karıştığı kavgada masa ve sandalyeler havada uçuştu. Kavgaya karışan taraflar güçlükle sakinleştirildi. Ahmet Yusuf Öz’ün cenazesi, helallik alınmasının ardından tören için camiye götürüldü.

ANNE: KATİL TANIDIK OLABİLİR

Hırsızlık olayında oğlunu kaybeden acılı anne olanları anlattı. Gözyaşlarına boğulan Asuman Koç, “Ben onu nasıl alıp gömeceğim” ifadelerini kullandı. Oğlunun evde ölüsünü bulduklarını anlatan acılı anne, “Annem geliyor eve ölüsünü buluyor kanlar, seller içinde. Yüzüstü yatıyor. Arkadan bıçaklanmış. Evde bizim olmadığımızı bilen tanıdık biriydi. Tanımadığına kapıyı açmazdı. Ne kapı zorlanmış. Çelik kapıda bir çizgi yok” diye konuştu.

Ölen gencin cesedini evde bulan anneanne Hatice Akkaya ise “O gün köye gidecektik. Gelecekti ancak daha sonra gelmek istemedi. Ben gittim o kaldı. Ben geldim kapıyı çaldım. Açmayınca yedek anahtarla içeri girdim. Kanlar içerisinde ölüsünü bulduk” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2018, 20:17
YORUM EKLE