Çakıcı bundan sonra ne yapacak?

Usta gazeteci Çınar Coşkunserçe, önceki gün cezaevinden çıkan ve Erdoğan ile Bahçeli'ye teşekkür mektubu yayımlayan Alaattin Çakıcı'nın, bundan sonra ne yapacağını yazdı

Çakıcı bundan sonra ne yapacak?

CiddiGazete- Gazeteci Çınar Coşkunserçe, infaz yasasından yararlanıp tahliye olan Alaattin Çakıcıyla ilgili ilginç notlar paylaştı. Alaattin Çakıcı'nın en yakın arkadaşıyla görüştüğünü belirten Coşkunserçe, ünlü ismin coronavirüs tedbirleri kapsamında 14 gün boyunca Çanakkale Saros'da karantinda kalacağını yazdı.

Karantina süresinin sonunda Alaattin Çakıcı'nın Bodrum'a geçeceğini belirten Coşkunserce, bu süreçte Çakıcı'nın Bodrum'da kalması için yüksek güvenlikli bir villa hazırlandığını belirtti.

Çınar Coşkunserçe paylaşımında, "Çakıcı için arkadaşları, Türkiye’nin en gözde tatil beldelerinden Muğla Bodrum’da yaşayabileceği, güvenlikli bir villa hazırlayacaklar. Geçmiş olsun ziyaretlerini Bodrum’da kabul edecek olan Çakıcı, haziran ayı içerisinde de İstanbul’a gidecek, bu tarihten sonra da iş görüşmelerine başlayacak" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2020, 19:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan pala
hasan pala - 5 ay Önce

Küçük mü küçük virüsten kaçıyorsun
''Allah, adaleti, iyiliği, akrabaya yardım etmeyi emreder; çirkin işleri, fenalık ve azgınlığı da yasaklar. O, düşünüp tutasınız diye size öğütler veriyor''.