Çantanın sahibi hala enkaz altında!

Manisa’dan İzmir’in Bayraklı ilçesindeki enkaz bölgesine giden itfaiye eri, arama kurtarma çalışmaları sırasında bulduğu içinde altın ve bir miktar para olan çantayı polise teslim etti

Çantanın sahibi hala enkaz altında!

CiddiGazete- İzmir Seferihisar merkezli 6.9 büyüklüğündeki deprem, birçok ilde şiddetli bir şekilde hissedildi. Depremin şiddeti ise özellikle Bayraklı ilçesinde yıkılan binalardan gözler önüne serildi.

MANİSA’DAN İZMİR’E YARDIMA GELDİ

Depremin ardından çevre il ve ilçelerden ekipler İzmir'e sevk edilirken, Manisa Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Kula İtfaiye Amirliği personelleri de arama kurtarma çalışmalarına destek vermek için bölgeye intikal etti.

SAHİBİ HALA ENKAZ ALTINDA

Depremde yıkılan binalardan biri olan Emrah Apartmanı'nda arama kurtarma çalışmalarına destek veren Kula İtfaiye Amirliği personeli Alim Mutaf ve beraberindeki mesai arkadaşları, çalışmalar sırasında içinde 2 bilezik, 1’er adet Cumhuriyet altını, çeyrek, yarım altın ile bir miktar para olan el çantası buldu.

İtfaiye eri Alim Mutaf, altınları polise teslim ederken, içinden çıkan kimlikte çantanın halen enkaz altında bulunan bir kişiye ait olduğu belirlendi.

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2020, 22:50
YORUM EKLE