Cüneyt Arkın O vekile emanet!

AA'nın dün geçtiği haberde "Cüneyt Arkın evinde dinleniyor" dendi ancak gerçek bugün ortaya çıktı. TBMM'deki yemin töreninde Bahçeli'nin elini öpmesiyle gündeme gelen İYİ Partili Hayati Arkaz, Cüneyt Arkın'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı

Cüneyt Arkın O vekile emanet!

Yeşilçam'ın usta ismi 81 yaşındaki Cüneyt Arkın, dün Silivri'de bulunan yazlığında rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Özel bir hastanede tedavisine başlanan Arkın'ın sağlık durumuyla ilgili hastane sahibi açıklamalarda bulundu.

Usta sanatçının sağlık durumunun iyiye gittiğini belirten hastane sahibi İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayati Arkaz, “Cüneyt Bey, 16.00 civarı geldi. Şuuru kapalıydı. Cüneyt Bey KOAH hastası. Hem kalp hem akciğer yetersizliği var. İlk müdahalenin ardından yoğun bakıma alındı. Şu an yoğun bakımda devam ediyoruz tedavisine. Düne göre daha iyi. Bugün saat 10.00 gibi konuştuk, elimi sıktı. Büyük ihtimalle birkaç gün içinde normal servise alacağız. 24 saatte beklemediğim şekilde tedavisinde düzelme oldu. İyiye gidiyor durumu. Hem kalpte, hem akciğerde sıkıntı var, ne olacağı belli olmaz ama ciddi bir şekilde tedavi ediliyor. Sağlık durumu iyiye gidiyor, elimizden geleni yapıyoruz” diye konuştu.

‘KİMSE UNUTMASIN MALKOÇOĞLU’NU’

Ünlü aktörün eşi Betül Cüreklibatır ise “Maalesef hastaneye yoğun bakımda. İyi olacağını umut ediyorum. Ne olur kimse unutmasın Malkoçoğlu’nu. Bir tane Cüneyt Arkın var, başka yok, bir daha gelmeyecek” dedi. Arkın’ın durumunun iyiye gittiğini söyleyen oğlu Kaan Cüreklibatır, “Daha da iyiye gidecek öyle umuyoruz. Çok da iyi bakılıyor hastanede. Bir solumun yetmezliği sorunumuz vardı uzun süredir devam eden. Özellikle sıcak aylarda daha da rahatsızlanıyor. Onun için tedavi amaçlı geldik. Ben teşekkür ediyorum. Bakanlıklarımız aradılar sordular. Yurt içinden yurt dışından çok seveni var onu bugün gördüm. İnanılmaz bir sevgi saygı. Ne mutlu babama gerçekten bu sevgi ve saygıya layık olabilmiş. Babam her zaman ‘Türk insanının vefası başka millette yok’ dedi. Filmlerinde de ‘oğlum biz zaten bunları işledik’ derdi. Topumdan aldığı vefayı topluma verdi” diye konuştu.

TBMM'DE BAHÇELİ'NİN ELİNİ ÖPMÜŞTÜ

İYİ Parti İstanbul 3. bölge milletvekili Hayati Arkaz, TBMM'deki yemin töreninde genel kurul salonundan çıkmaya hazırlanan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin elini öpmesiyle tanındı. Arkaz'ın Bahçeli'nin elini öpmesi parti içinde sert tartışmalara neden oldu.

Anadolu Ajansı, dün saat 23.53'te abonelerine geçtiği haberde, Cüneyt Arkın'ın evinde dinlendiği bilgisini vermişti.

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2018, 14:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER