Dört aylık eşinin boğazını kesti!

Konya'nın Beyşehir ilçesinde, inşaat işçisi Sabri Çiçek (21), kaçarak evlendikleri dört aylık eşi Ece Çiçek'i (18) boğazını kesip, vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklayarak öldürdü

Dört aylık eşinin boğazını kesti!

CiddiGazete- Vahşet, saat 22.00 sıralarında Beyşehir Yeni Mahalle 40658 Sokak'ta meydana geldi. Samsun'un Vezirköprü ilçesinde yaşayan ve 4 ay önce ailelerinden kaçıp Beyşehir'e gelen Sabri ve Ece Çiçek, burada nikahlandı.

Çift, bugün evlerinde henüz bilinmeyen nedenle tartıştı. Sabri Çiçek, tartışmanın büyümesi üzerine eşi Ece Çiçek'i, boğazından kesip, vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklayarak öldürdü.

Sabri Çiçek, olayın ardından balkona çıkıp polisi arayarak "Eşimi öldürdüm" diye ihbarda bulundu.

Eve gelen polis, genç kadını kanlar içinde buldu. Sağlık ekiplerince yapılan kontrolde, Ece Çiçek'in yaşamını yitirdiği belirlendi.

Olayın ardından gözaltına alınan Sabri Çiçek, "Tartıştık. Cinnet geçirdim. Öldürdüm" dedi.

"BENİ KESECEK" DİYE BAĞIRMIŞ

Genç çiftin üst komşusu Aysel Kuru, çiftin tartıştıkları sırada Ece Çiçek'in "Beni kurtarın. Beni kesecek" diye bağırması üzerine evlerine gittiğini söyledi.

Yaşananları anlatan Kuru, "Kadın, 'Beni kurtarın. Beni kesecek' diye bağırınca ben evlerine gittim. Kapıyı açtıklarında ikisi de sakinleşmişti. Genç ve yeni evli olduklarını, birbirlerini anlayışla karşılaşıp, tartışmamaları konusunda telkinde bulundum. Sabri Çiçek de sakin bir şekilde duruyordu. Sonra eve çıktım. Yaklaşık 15 dakika sonra evlerinde sessizlik hakim oldu. Bunun üzerine eşim, ışıklarının yanıp, yanmadığını kontrol etmek için balkona çıktığında Sabri Çiçek'in telefonla konuştuğunu duymuş. Sanırım polisi aradı. Apartmana yeni taşınmışlardı. Ece beni birkaç kez çaya davet etmişti. Oturup sohbet etmiştim. Efendi güzel bir kızdı" dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2020, 16:06
YORUM EKLE