Dünyaca ünlü dergiye kapak oldu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu, “İstanbul’un first lady’si” unvanı ile Madame Figaro Türkiye dergisine kapak oldu

Dünyaca ünlü dergiye kapak oldu

CİDDİGAZETE

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu, Madame Figaro Türkiye dergisi için çok konuşulacak pozlar verdi.

“İstanbul'un first lady'si” başlığıyla derginin kapağını süsleyen fotoğrafları ünlü fotoğrafçı Cüneyt Akeroğlu çekti.

Ünlü fotoğrafçı Akeroğlu, Dilek İmamoğlu'nun fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. Akeroğlu, paylaşımında "Bu çok özel portre projesini paylaşmaktan mutluluk duyuyorum" ifadelerini kullandı.

Dilek İmamoğlu'nun fotoğrafları sosyal medyada büyük yankı uyandırdı ve övgüler aldı.

BAŞKA DİLLERDE DE YAYINLANACAK

Madame Figaro Türkiye'nin, Dilek İmamoğlu'nun röportajı ve fotoğraflarını derginin başka dillerde yayınlanan edisyonlarına da taşımayı planladığı da öğrenildi.

İşte o çok konuşulan kapak

DİLEK İMAMOĞLU KİMDİR?

Dilek İmamoğlu, 18 Kasım 1974 tarihinde Trabzonlu bir ailenin 10. çocuğu olarak dünyaya geldi. İlk öğrenimini Trabzon'da tamamladıktan sonra yüksek öğrenimine İstanbul Üniversitesi Turizm Bölümü’nde devam etti. Üniversiteden sonra ailesinin tekstil şirketinde çalışmaya başladı. Ekrem İmamoğlu ile 1995 yılında evlendi. Kamu Yönetimi bölümünü de bitiren ve halen doktora yapan Dilek İmamoğlu 3 çocuk annesi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2019, 12:11
YORUM EKLE