Düzce'de yürek yakan görüntü

Düzce’de etkili olan sağanak yağış sonrasında selin vurduğu Esmahanım Köyü'nde kaybolan 4'ü çocuk 5 kişiden 2'sinin daha cansız bedenlerine ulaşıldı. Birbirlerine sarılı olarak bulunan anne kız büyük üzüntü yarattı

Düzce'de yürek yakan görüntü

CİDDİGAZETE

Düzce'de, 17 Temmuz günü meydana gelen sel felaketinde Akçakoca ilçesine bağlı Esmahanım Köyü'nde yaşayan 4'ü çocuk 7 kişi kaybolmuştu. Kaybolan vatandaşları arama çalışmaları sonucunda daha önce 3 kişinin cansız bedenine ulaşılmıştı.

Kayıp dört kişinin bulunması için bu sabah erken saatlerde çalışmalar tekrar başladı. Esmahanım ve Uğurlu köyündeki çalışmalar 213 personel, 48 araç, 8 kurtarma botu, 13 arama kurtarma köpeği ve 3 helikopterle devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Su Altı Arama Kurtarma ekipleri de özel kıyafetlerle Melen Çayı'nda arama çalışmalarını sürdürüyor.

Uğurlu Köyü mevkii’nde yapılan çalışmalar neticesinde Uğurlu Köprüsü altında, dere yatağında bir çocuk ve yetişkin kadına ait olduğu belirlenen ceset birbirine sarılı halde bulundu. Cesetlerin anne Nilgün (39) ile dokuz yaşındaki kızı Funda Kaplan'a ait olduğu belirlendi.

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2019, 23:21
YORUM EKLE