Erdoğan’dan kritik uyarı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Gerek vefatlar gerek hastanede yatan vatandaşlarımız ülkemiz, milletimiz için bir uyarı. Müslümanlar olarak hassas olmamız lazım” dedi

Erdoğan’dan kritik uyarı!

CiddiGazete- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, coronavirüs salgınına ilişkin, “Gerek vefatlar gerek hastanede yatan vatandaşlarımız ülkemiz, milletimiz için bir uyarı. Bizim de Müslümanlar olarak bu uyarılardan nasibimizi almamız, hassas olmamız lazım” dedi.

Cuma namazını Büyük Çamlıca Camii’nde kılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, çıkışta kısa bir açıklama yaptı. Coronavirüs salgınına değinen Erdoğan, “Farklı bir dönemden geçiyoruz. Bu salgın döneminin içinde bizim istirhamımız bu uyarılara lütfen dikkat edersek çok hayırlı olacaktır. Gerek vefatlar gerek hastanede yatan vatandaşlarımız ülkemiz milletimiz için bir uyarı. Bizim de Müslümanlar olarak bu uyarılardan nasibimizi almamız, hassas olmamız lazım. Dünyada da bu konuda en hassas bizim olmamız lazım” diye konuştu.

'DİKKATE ALMAYIN'

“Sağda solda konuşulanlara hiç dikkate almayın” diyen Erdoğan sözlerini şöyle tamamladı:

“Ülkemiz her alanda ekonomide, ulaşımda, enerjide devamı gelecek geliyor. Her geçen gün daha iyi konuma geliyoruz. Sizlerden dua bekliyoruz, bizler de bu yolda azimle yürüyoruz.”

YORUM EKLE