Erdoğan’ın uçağına binmek yaradı!

Geçtiğimiz hafta 'asla binmem' dediği Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uçağında görüntülenen Ahmet Hakan'ın Demirören Medya’nın başına geçirileceği iddia edildi

Erdoğan’ın uçağına binmek yaradı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile arasını düzelten Hürriyet yazarı Ahmet Hakan’ın Demirören Medya Grup Başkanlığı görevine getirileceği ileri sürüldü.

Demirören Medya Grubu’nda hem gazetelerin tirajının hem de televizyonların reytinglerinin beklentilerin çok altında kalması üzerine üst yönetimde değişikliğe gidilmesi bekleniyor. İddialara göre Ahmet Hakan, Demirören Medya’nın başına geçirilecek.

Odatv’deki habere göre Ahmet Hakan bugün saat 11.00’de Yıldırım Demirören ile buluşup görevlendirme hakkında konuştu.

NEREDEN NEREYE?

Doğan Medya Grubu, Demirören Holding’e satıldığı dönemde Medya Grup Başkanı yapılan Mehmet Soysal’ın Ahmet Hakan’ı kovmak istediği bile konuşulmuştu.

ERDOĞAN İLE YAKINLAŞMA

Öte yandan Ahmet Hakan hakkında gelişmelerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile arasını düzelttikten sonra hızlanması dikkat çekti. Ahmet Hakan, 3 yıl önce “Tayyip Erdoğan’ın ya da Ahmet Davutoğlu’nun uçağına asla ve kata binmeyeceğim” demesine karşılık, geçen günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın uçağına binmesiyle eleştirilmişti.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2019, 09:53
YORUM EKLE