Eşek sudan gelene kadar dövdüler!

Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları için “O hizaya gelmeyen apoletli generalleriniz hepsi Erdoğan'ın arkasında saf tutuyor. Oynaya oynaya eşek gibi saf tutacaklar" diyen Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan bugün feci şekilde dövüldü

Eşek sudan gelene kadar dövdüler!

Akit TV’de katıldığı bir televizyon programında TSK mensupları için “O hizaya gelmeyen apoletli generalleriniz hepsi Erdoğan’ın arkasında saf tutuyor. Oynaya oynaya eşek gibi saf tutacaklar” diyen Akit TV Haber Müdürü Murat Alan İstanbul’un Gaziosmanpaşa İlçesinde darp edildi.

Milat yazarı Serdar Arseven’in sosyal medya hesabından yazdığı mesajda, “Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan’a Cuma Namazı çıkışında pusuya yatan bir grup sopalarla saldırdı. Murat Alan şu an hastanede. Geçmiş olsun, teröre, şiddete lanet” ifadelerini kullandı.

Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan’ın Türk askerine “Eşek” demesine hem Cumhurbaşkanlığı, hem hükümet yetkileri hem de muhalefet sert tepki göstermişti. Milli Savunma Bakanlığı ise Alan hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

Olayla ilgili dört kişi gözaltına alındı.

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2019, 13:00
YORUM EKLE