Eski vekilin oğlu kendini vurdu

Prof. Dr. Erkan Topuz ve AKP eski milletvekili Gülseren Topuz'un doktor oğulları Berk Topuz, Üsküdar'daki evinde silahla vurulmuş halde bulundu

Eski vekilin oğlu kendini vurdu

CİDDİGAZETE

Üsküdar'da bulunan lüks bir sitede saat 14.00 sıralarında silah sesleri duyan vatandaşlar durumu polise bildirdi. Olay yerine giden polis ekipleri, iddiaya göre eski milletvekili Gülseren Topuz ile Prof. Dr. Erkan Topuz'un oğlu doktor Berk Topuz'u silahla vurulmuş halde buldu. Yaralı şahıs ambulans ile Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Polis, olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlattı. Emniyetten edinilen bilgiye göre, Berk Topuz'un kendisini vurduğu öğrenildi.

AKP eski milletvekili Gülseren Topuz.

2009 YILINDA DA SİLAHLA YARALANMIŞTI

Öte yandan, Berk Topuz 2009 yılında yol verme kavgası sebebiyle Erkan B. isimli şahıs tarafından silahla vurularak yaralanmıştı. Bunun üzerine Topuz, kendisine polis koruması sağlamak için muayenehanesinde çalışan 3 kişi aracılığıyla Üsküdar Nakkaştepe'deki evine 2 adet sahte bomba düzeneği göndertmişti. Olayla ilgili soruşturma yürüten polis, sahte bomba düzeneklerini evine kendisinin gönderttiğini tespit etmiş ve Berk Topuz'u, şoförü Kasım Karabacak ve bir çalışanı ile birlikte gözaltına almıştı. Olay kapsamında gözaltına alınan Topuz ile Karabacak 2011 yılında tutuklanmıştı.

Berk Topuz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile...

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 19:33
YORUM EKLE