Gece yarısı inanılmaz olay!

İstanbul Küçükçekmece'de bir kadın, tartıştığı kocasını bıçakladıktan sonra otizmli çocuğunu 11'inci kattaki evlerinin balkonundan sarkıtarak aşağıya atmakla tehdit etti

Gece yarısı inanılmaz olay!

CiddiGazete- İnanılmaz olay, saat 23.00 sıralarında Atakent Mahallesi 235. Sokak’ta bulunan bir sitede meydana geldi. İddiaya göre, kocası Suat A. ile tartışan Esra A. cinnet geçirdi.

Kocasını bıçaklayan Esra A. ardından çocuğunu alarak 11’inci katta bulunan evlerinin balkonuna çıktı. Bağırarak çocuğu balkondan aşağı sarkıtan kadını komşuları ikna etmeye çalıştı.

Bunun üzerine çocuğu içeri alan Esra A. elindeki bıçakla bağırmaya ve tehditler savurmaya devam etti.

Haber verilmesi üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

İtfaiye ekipleri, kadının balkondan atlama ihtimaline karşılık branda açtı. Yaralı koca Suat A. ise sağlık ekipleri tarafından ilk tedavisinin ardından hastaneye kaldırıldı.

POLİS GÜÇLÜKLE İKNA ETTİ

Polis ekipleri, sakinleşmeyen kadını uzun uğraşlar sonucunda ikna ederek apartmandan aşağıya indirdi.

Cinnet geçiren Esra A. ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Site sakinlerinden Refik Atalay, "Kendileri 11’inci kattaki komşularımız olurlar. Kadın cinnet geçirdi ve eşini bıçakladı. Çocuğunu da balkondan sarkıtınca büyük korku yaşadık. İki çocukları var. Çocuklardan biri otizmli... Balkondan sarkıttı, atmaya kalktı ama daha sonra tekrar içeri aldı" dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2020, 17:44
YORUM EKLE