Görev esnasında rahatsızlanan asker şehit oldu

İskenderun Deniz Üs Komutanlığı'ndaki görevi sırasında rahatsızlanan Dz. Elk. Er Volkan Soy, kaldırıldığı hastanede şehit oldu

Görev esnasında rahatsızlanan asker şehit oldu

CiddiGazete- Milli Savunma Bakanlığı, İskenderun’da görevi esnasında rahatsızlanan bir askerin şehit olduğunu duyurdu. Bakanlıktan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Hatay İskenderun’daki Deniz Üs Komutanlığımızda 14 Ekim 2020 tarihinde bir silah arkadaşımız görevi esnasında rahatsızlanmış, derhal hastaneye sevk edilmiş ve yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz."

BAKAN AKAR'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar da şehit olan Deniz Er Volkan Soy için başsağlığı mesajı yayımladı.

Bakan Akar, mesajında şunları kaydetti: "Kahraman silah arkadaşımız, Hatay İskenderun'daki Deniz Üs Komutanlığımızda 14 Ekim'de görevi esnasında rahatsızlanarak şehit olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim."

YORUM EKLE