Gülen'in 'aşkı' İzmir'de yakalandı

FETÖ'nün kanalı Irmak TV'ye konuşan Yusuf Bekmezci, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'i görünce üzerine nasıl atladığını ve Gülen'le neler yaşadıklarını anlatmıştı. Bekmezci, 41 bin 466 dolar ve 66 bin 625 TL ile İzmir'de gözaltına alındı

CiddiGazete- FETÖ'nün üst düzey yöneticilerinden Yusuf Bekmezci ile "Karşıyaka eyalet imamı" Akif Sarı, İzmir Emniyet Müdürlüğü ekiplerince saklandıkları evde 41 bin 466 dolar ve 66 bin 625 lira ile yakalandı.

GÜLEN’İN ÜZERİNE NASIL ATLADIĞINI ANLATMIŞTI

Yusuf Bekmezci'nin, FETÖ'nün Irmak TV kanalında söyledikleri gündeme gelmişti. FETÖ'nün kanalı Irmak TV'ye konuşan Yusuf Bekmezci, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'i görünce üzerine nasıl atladığını ve Gülen'le neler yaşadıklarını anlatmıştı.

Gülen’in müridi Bekmezci şunları söylemişti:

"Yanına vardım ayak uçlarını gördüm, aramızda da kimse kalmadı. Böyle kaldırınca kafamı, içimden böyle bir his kabardı. Hocaefendinin üstüne bir atladım. Hocaefendi beni bir itti. Eli ellerime değdi. Böyle yüksek voltlu bir ceryana kapılmışım gibi bir titredim. Böyle ceryan çarptı. O heyecanla atladım hocaefendinin üzerine pazularından tuttum. Çektim kendime böyle boyunlarını, gözlerini öptüm. O zaman daha da acayipleştim. Bir daha atıldım üstüne. Hocaefendi kucağımdan kurtulmak için uğraşıyor. Böyle iyice sardım beline, çektim kendime adeta kaburgalarının çıtırdadığını hissettim. Ben alacağımı aldım, manevi bir gevşeme olunca ben de bıraktım."

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2020, 14:55
YORUM EKLE