Hastane bahçesinde inanılmaz olay

Adana'da hastane bahçesinde yürüdüğü sırada kapağı yarı açık olduğu iddia edilen yaklaşık 6 metre derinliğindeki fosseptiğe düşen hamile Nehir Cengiz'in (28) ayağı ve kaburgası kırıldı

Hastane bahçesinde inanılmaz olay

CiddiGazete- Olay, Seyhan Devlet Hastanesi bahçesinde meydana geldi. Hastanede işlemlerini yaptıktan sonra kantine doğru yürüyen ve hamile olan Nehir Cengiz, kapağı yarı açık olduğu öne sürülen yaklaşık 6 metre derinliğindeki fosseptiğe düştü.

Cengiz’in çığlıklarını duyan çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine Cankur ekipleri sevk edildi. Kapağı açılan fosseptiğe giren bir itfaiye eri, Cengiz’i aşağı sarkıtılan ipe bağladı.

BACAĞINDA VE KABURGALARINDA KIRIKLAR VAR

Genç kadın, vinçle yukarı çekilerek kurtarıldı. Bacağında ve kaburgasında kırık olduğu öğrenilen Nehir Cengiz’in karnındaki bebeğinin ise durumunun belirsizliğini koruduğu öğrenildi.

"BİR ÇIĞLIK GELDİ"

Olay anında bölgede bulunan Kerim Küstü, “Bir çığlık geldi. Arkamızı döndüğümüzde sesin fosseptikten geldiğini duyduk. Kapağı kaldırdığımızda bir kadının düştüğünü gördük. Hemen durumu itfaiyeye bildirdik” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2020, 22:13
YORUM EKLE