Haydar Baş'ın damadı da vefat etti

Coronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Haydar Baş’ın damadı Prof. Dr. Mustafa Er de yaşamını yitirdi

Haydar Baş'ın damadı da vefat etti

CiddiGazete- Coronavirüse bağlı bulgular nedeniyle hayatını kaybeden Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Haydar Baş’ın damadı Prof. Dr. Mustafa Er yaşamını yitirdi.

Geçen hafta coronavirüse yakalanan ve hayatını kaybeden Haydar Baş’ın damadı Mustafa Er, mide kanaması şüphesiyle hastaneye kaldırılmıştı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen Mustafa Er’in yaşamını yitirdiği duyuruldu.

Mustafa Er, Haydar Baş’ın vefatından sonra şu mesajı paylaşmıştı: "Çok değerli büyüğüm, canımdan aziz bildiğim, muhterem Prof. Dr. Haydar Baş hocamı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyim. O ömrünü adadığı mevlasına ve sevdiklerine kavuştu. Bizi öksüz bıraktı, hasreti yüreğimizi dağladı. Kavuşacağımız güne kadar emanetin emanetimizdir. Yaktığın hak meşalesini ve ehlibeyt sevgisini sana kavuşuncaya kadar yolumuzu aydınlatacak. Güle güle git babam. Hasretle seni bekleyeceğim.”

YORUM EKLE