Hem oğlunu, hem komiseri vurdu

Beyoğlu'nda evden kaçan oğlu ile tartışan baba, önce oğlunu, ardından olaya müdahale eden komiseri vurdu. Saldırgan baba polis tarafından vurularak yakalandı

Hem oğlunu, hem komiseri vurdu

CiddiGazete

Bu akşam Beyoğlu'nda, dehşet dakikaları yaşandı. Olay, Hacıahmet Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, sürekli evden kaçan oğlu İlhan T.’yi Yeni Bostan Sokak’ta yakalayan Bülent T. önce oğlu ile tartıştı. Ardından üzerinde bulunan silahını çıkaran Bülent T. oğluna kurşun yağdırdı.

OLAYA MÜDAHALE EDEN KOMİSERİ DE VURDU

Aynı bölgede uygulama yapan polis ekipleri, olaya müdahale etti. Oğluna kurşun yağdıran Bülent T. olay yerine gelen ekibin içinde bulunan bir komiseri de bacağından vurarak yaraladı. Saldırgan baba, bir polis memuru tarafından bacağından vurularak yakalandı.

OLAY YERİNDE ÇOK SAYIDA KOVAN BULUNDU

Silah seslerinin ardından olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. İlk müdahaleleri sağlık ekipleri tarafından olay yerinde yapılan yaralılar ambulanslarla hastaneye kaldırılırken, olay yerinde çok sayıda kovan bulundu. Hastaneye kaldırılan İlhan T.’nin bacaklarına çok sayıda mermi isabet ettiği öğrenilirken, olayda yaralananların hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

YORUM EKLE