Hidayet Türkoğlu'ndan açıklama

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, hakkında ortaya atılan iddialar sonrasında açıklama yaptı. Türkoğlu, "Büyük bir gururla sürdürdüğüm görevlerime devam ediyorum" dedi

Hidayet Türkoğlu'ndan açıklama

CiddiGazete- Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, hakkında ortaya atılan iddialarla ilgili açıklama yaptı.

"150 MİLYON EURO'SUNU YURTDIŞINDAN GETİRMEDİ" İDDİASI

Yurtdışındaki 150 milyon euro'sunu, "talimat"a rağmen Türkiye'ye getirmediği için Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığı görevinden el çektirildiği ve Beştepe'deki odasının boşaltıldığı iddia edilen Hidayet Türkoğlu, haberleri yalanladı.

Sosyal medya hesabından konuya ilişken açıklama yapan Hidayet Türkoğlu, "Büyük bir gururla sürdürdüğüm Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığı ve Türk basketboluna hizmet etmek üzere seçilerek icra ettiğim Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanlığı görevlerimi tüm bilgim, birikimimi ve vizyonumla sürdürmeye devam ediyorum. Yeni dönemde yapılacak olan seçimlere hazırlanan isimlerin, kalitesiz derme çatma yalan haberlerle değil, basketbolun geleceğine yönelik vizyon ve iş planlarıyla kampanya yürütmelerini dilerim. Camiamıza yakışacak yönetimin bu olduğuna inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2021, 15:39
YORUM EKLE