İkbal Gürpınar'ın annesi de vefat etti

Yoğun bakımda coronavirüs tedavisi gören İkbal Gürpınar'ın yakın zamanda babası vefat etmişti. Gürpınar, şimdi de annesini kaybetti

İkbal Gürpınar'ın annesi de vefat etti

CiddiGazete- Geçtiğimiz günlerde coronavirüs olan ve yoğun bakıma kaldırılan İkbal Gürpınar bir süre önce babasını coronavirüsten kaybetmişti. Gürpınar'ın annesi de coronavirüsten hayatını kaybetti.

Geçtiğimiz günlerde coronavirüse yakalanan, tedavisi yoğun bakımda devam eden ünlü sunucu İkbal Gürpınar'ın yoğun bakımdaki tedavisi sona erdi. Gürpınar hastalığının dışında acı haberle sarsıldı.

Ünlü sunucunun annesi Neriman Dönmez koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Gürpınar'ın babası Murtaza Dönmez ve eniştesi de 2 ay önce koronavirüs sebebiyle vefat etmişti.

Gürpınar'ın oğlu sosyal medyadan yaptığı açıklamada kötü haberi şu sözlerle duyurdu: "Oğlu Alper Gürpınar olarak annemin sayfasından siz sevenlerini bilgilendirmek istedim. Canım anneannemiz Neriman Dönmez, Covid-19'dan dolayı Hakk'a yürüdü. Annem İkbal Gürpınar, bugün yoğun bakımdan normal servise çıktı, tedavisine orada devam edilecek."

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2020, 18:03
YORUM EKLE