İlker Aycı yeniden seçildi!

Kurumun kasasından kendi ve eşine yaptığı iddia edilen lüks harcamalar ve gösteriş merakıyla gündeme gelen THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Mehmet İlker Aycı, yenide THY Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildi

İlker Aycı yeniden seçildi!

CİDDİGAZETE

THY Genel Kurul'unda yapılan oylama sonucunda, THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Mehmet İlker Aycı'nın Yönetim Kurulu Başkanı olarak yeniden seçilmesine oy çokluğu ile karar verildi.

THY tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklamaya göre, THY'nin Olağan Genel Kurul Toplantısı bugün gerçekleştirildi. Yapılan oylama sonucunda Yönetim Kurulu Başkanı olarak Mehmet İlker Aycı'nın, Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak Mecit Eş'in, Yönetim Kurulu üyeleri olarak Bilal Ekşi, Orhan Birdal, Mithat Görkem Aksoy ve Salim Arda Ermut'un, Yönetim Kurulu Bağımsız Üyeleri olarak Ogün Şanlıer, Fatmanur Altun ve Mehmet Muzaffer Akpınar'ın 2 yıllık süre için görev yapmak üzere seçilmelerine karar verildiği bildirildi.

İlker Aycı, THY'nin kasasından kendi ve yeni evlendiği eşi adına yapıldığı iddia edilen lüks harcamalarla gündeme gelmiş, Ciddigazete'de de yer alan haberler, hiç bir suç unsuru taşımamasına rağmen, mahkeme kararıyla sildirilmişti.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2019, 17:08
YORUM EKLE