İntihar iddiası Müge Anlı'yı kızdırdı

Karısının kendisinden 15 yaş küçük olan bir adama kaçtığını söyleyerek Müge Anlı'dan yardım isteyen Davut Kıranlı'nın intihar ettiği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Müge Anlı, iddianın doğru olmadığını duyurdu

İntihar iddiası Müge Anlı'yı kızdırdı

CiddiGazete- Karısının kendisinden 15 yaş küçük olan bir adama kaçtığını söyleyerek Müge Anlı'dan yardım isteyen Davut Kıranlı'nın intihar ettiği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Müge Anlı, Davut Kıranlı ile bu sabah telefonda konuştuğunu, intihar iddiasının doğru olmadığını duyurdu.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'daki Sevgi Kıranlı Türkiye'nin gündemi oldu. Dört torun sahibi olan Sevgi Kıranlı ona "Güzelim" diyen kocası Davut Kıranlı'yı bırakarak 35 yaşındaki şoförle kaçtı.

NE OLMUŞTU?

49 yaşındaki 5 çocuk annesi ve 4 torun sahibi Sevgi Kıranlı, 3 ay önce kendisinden 15 yaş küçük olan 3 çocuk babası Muammer Cambaz'a kaçtı. Karısını bulmak için Müge Anlı'dan yardım isteyen Davut Kıranlı ise "Güzelim" diye seslendiği eşinin kendisine geri dönmesi için gözyaşlarına hakim olamamıştı. Geçtiğimiz günlerde bulunan ve canlı yayına çıkan Sevgi Kıranlı, Muammer Cambaz'a aşık olduğunu ve evine geri dönmeyeceğini söylemişti.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2021, 06:23
YORUM EKLE