Işıkçılar cemaatinin 'levha' kavgası!

Ahmed Cüneyd Arvâsî Üçışık, dedesinin kabrindeki levhayı sökenlerin adını net olarak vermedi ancak Ören ailesi işaret etti

Işıkçılar cemaatinin 'levha' kavgası!

CiddiGazete- Işıkçılar cemaatinin şimdiki lideri Ören ailesi ile cemaatin kurucusu olarak kabul edilen Arvasi ailesi arasındaki kavga hız kazandı.

Işıkçılar cemaatinin kurucusu Abdulhakîm Arvasî'nin torunu Ahmed Cüneyd Arvâsî Üçışık, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, dedesinin mezar taşına takılan levhanın söküldüğünü söyledi.

Üçışık, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, levhayı sökenlerin adını vermedi ancak, Ören ailesinin lideri olduğu cemaatteki ekibi işaret etti.

"MEDYA GÜCÜNE, MADDİ İMKÂNLARINA VE SİYASÎ BAĞLANTILARINA GÜVENEN EŞKIYALAR!"

Ahmed Cüneyd Arvâsî Üçışık, paylaşımda şunları kaydetti:

- Esseyyid Abdülhakîm Arvâsî Üçışık kuddise sirruh'un kabr-i şerif'ine, hayattaki birinci vârisi tarafından asılan bu bilgi levhası, medya gücüne, maddi imkânlarına ve siyasî bağlantılarına güvenen eşkıya tarafından hukuksuz bir şekilde sökülmüştür.

- Cenâb-ı Hakk, kabr-i şerif'deki bu levhayı söken şakîleri ve onlara destek olanları dünyada ve ukbâda rezil rüsva eylesin.

- Paranın, medyanın ve siyasetin hiçbir değeri olmadığı mahşer gününde birbirlerinden dahi kaçarak saklanacak delik arasınlar.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2020, 08:32
YORUM EKLE