İstanbul’da polisten silahlı müdahale

Esenyurt’ta iki grup arasında çıkan silahlı çatışmaya müdahale eden bekçiler saldırıya uğradı. Kavga sırasında bir şüphelinin elindeki tabancayı doldur boşalt yapması üzerine polis, şahsı bacağından vurdu

İstanbul’da polisten silahlı müdahale

CiddiGazete

Olay, Esenyurt Örnek Mahallesi 1450 Sokak üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, henüz bilinmeyen bir sebeple sokak üzerinde karşılayan iki grup arasında tartışma yaşandı. Kısa sürede büyüyen tartışma kavgaya dönüşürken, sokak adeta savaş alanına döndü. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine yakın ekipler sevk edildi. Olayda dört kişi darp edilerek yaralandı.

BEKÇİLER SALDIRIYA UĞRADI

Sokak üzerinde bulunan bekçi ekipleri, olay yerine gelip kavgaya müdahale etmeye çalıştı. Bu sırada gruplar arasındaki şahıslar bekçilere saldırdı.

Bazı şüpheliler kaçarken, bazıları ise bekçileri darp etmek istedi. Bu sırada olay yerine gelen polis ekipleri, şahısları ayırmakta güçlük çekti.

POLİS BİR KİŞİYİ BACAĞINDAN VURDU

Kavgaya müdahale sırasında şahıslar bekçilere ve polislere zorluk çıkarttı. Grupları ayırmakta güçlük çeken polis ekipleri, önce havaya ateş ederek grupları ayırmak istedi. Bu sırada polise direnen bir kişi, elindeki tabancayla doldur boşalt yaptığı sırada, polis tarafından bacağından vurularak etkisiz hale getirildi. Yaralı şüpheli hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Olayın sakinleştirilmesiyle birlikte polis ekipleri, kavgaya karışan ve bekçilere saldıran şahısları gözaltına aldı.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2019, 18:16
YORUM EKLE