Kediciğin şaşırtan cep harçlığı!

Adnan Oktar'ın yakalanma anında yanında olan "Kedicik" Didem Ürer'in çantasından çıkan cep harçlığı polisleri de şaşırttı

Kediciğin şaşırtan cep harçlığı!

İstanbul Emniyeti’ne bağlı Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri dün Adnan Oktar yapılanmasına yönelik 4 ilde operasyon düzenledi. Mali polisin 106’sı kadın 235 kişiyi yakalamak için başlattığı operasyonda Adnan Oktar, polisi fark ederek kaçmaya çalışmıştı. Üsküdar’dan Sarıyer’e kadar kaçan Oktar, polisin kovalamacası ile yakalanmıştı.

ÇANTADAKİ BUNLARA ANCAK CEP HARÇLIĞI OLUR!

Oktar’ın yakalama anına ait kamera kayıtları ortaya çıkarken, görüntülerde bir çanta dikkat çekti. Adnan Oktar’ın yanında gözaltına alınan ve örgütün ikinci ismi olduğu iddia edilen Didem Ürer’in yanındaki çantada yüklü miktarda para olduğu öne sürüldü. Çantanda yapılan aramada 40 bin lira ve döviz ele geçirildiği öğrenildi.

Didem Ürer'in sağlık kontrolüne getirilirken makyajsız halini görenler şoke oldu. TV ekranlarından çok farklı bir görüntüsü olduğu ortaya çıkan Ürer'in, Adnan Oktar'ın en güvendiği "kedicik" olduğu belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 20:38
YORUM EKLE